góry

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Urlop w mieście

Wakacje nad morzem
Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com
Miast marzyć o dalekich wyjazdach w egzotyczne miejsca, trzeba wyszukać atrakcyjne miejsca w pobliżu miejsca zamieszkania. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Weekendowe oglądanie miasta i jego otoczeń zupełnie nie musi być szare. Co więcej, taka wyprawa może obrócić się w fantastyczną przygodę, jeśli tylko się porządnie przygotujemy.

Urlop najlepiej spędzić w górach

Bukowina Tatrzańska
Autor: Ania i Artur Nowaccy
Źródło: flickr.com
Pasjonaci zimowego szaleństwa na nartach zaczynają się denerwować już w momencie, gdy dobiega końca marzec. Lada chwila stopnieją resztki śniegu z gór, do jeżdżenia zostanie wyłącznie kilka stoków z igielitem: jeden w Szczyrku, drugi w Poznaniu, inny w Warszawie, kilka innych gdzieś w górach... i tak, żeby znowu poczuć radość z śniegu, należało będzie cierpliwie czekać niemal cały rok.

Jesteś rodzicem i kochasz góry? Nie ustępuj z wypraw - zainwestuj w stosowny asortyment

wspinaczka
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Spędzenie czasu z familią na łonie natury jest niezaprzeczalnie jednym z lepszych pomysłów na pogodny weekend. Coraz więcej osób zauważa w tym dużo korzyści i próbuje każdy wolny czas przeznaczać na piesze wycieczki w góry. Nie sposób ukryć, że jest to trudna pasja, która umie bardzo doświadczyć.

Obuwie oraz akcesoria przydatne w trakcie górskich wędrówek. Niezwykle funkcjonalne akcesoria dla uprawiających sporty rodziców, którzy chcą podróżować z dzieckiem

góry, turystyka
Autor: Nassfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto jest miłośnikiem górskich wędrówek dobrze wie, że bez dobrego stroju lepiej nie wybierać na dłuższe wycieczki. Profesjonalny sprzęt dla turystów jest dosyć drogi, ale wiele sklepów ma w swojej ofercie produkty dla osób, które rekreacyjnie spędzają czas w górskich kurortach.

Jedziemy na stok. Jak dobrze się przygotować

Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało kilka dni. To z pewnością zbyt mało, żeby dobrze przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można uczynić, żeby nie powrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym należy pamiętać, jak też jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wypadu na narty?

Idziemy w zimie w góry - sprzęt i ubiór

w górach zimą
Autor: Jeremy Bronson
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku duża ilość osób staje przed dylematem - w jaki sposób się ubrać a także co zapakować do plecaka idąc w góry. Latem rzecz przedstawia się zdecydowanie lepiej niż zimą. Zima to już wielowarstwowa konfekcja, stosowne obuwie trekingowe wraz z osprzętem umożliwiającym pewnie i wygodnie przemierzać bardziej wymagające trasy.

Urok rogu południowo-zachodniej Polski, czyli czym przyciąga Lądek Zdrój

Kudowa Zdrój
Autor: Stefan Schlautmann
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym z regionów naszego kraju znajdziemy coś wyjątkowego co zachęca turystów. Nad Bałtykiem przemierzamy fragmenty jedynych w Polsce wydm, na ścianie wschodniej zobaczymy jedyne w tym rejonie żubry i – autentycznie - krainę mlekiem płynącą (Podlasie). A co zobaczymy wyjątkowego w południowo-zachodniej części?

Asortyment podróżnika nie wyłącznie the north face

Autor: JuanJaén
Kiedy wybieramy się w góry dobrze wiemy, że trzeba się dobrze przygotować. Nie jest łatwo ogarnąć wszystkie rzeczy. Z tego powodu musimy zrobić sobie listę rzeczy, które należy zabrać. Jeżeli będziemy spali w hotelu, to zawsze można wziąć dużą walizkę, ale nie możemy zapomnieć o plecaku, który będziemy brać ze sobą, gdy będziemy ruszać na szlak. Najlepszym rozwiązaniem okażą się plecaki the north face.

W jakie miejsca powinno się wybrać się na wakacyjny wyjazd?

Nie da się zakamuflować faktu, że Polska jest bardzo malowniczym krajem. Trzeba jasno przyznać, że dysponujemy ponadprzeciętnie dużą ilością pięknych miejsc, które niestety w dalszym ciągu nie zostały przez nas odszukane.

Zieleniec kwatery ma niesamowite

pokój
Autor: katsrcool (Kool Cats Photography) 1,000,000 + View
Źródło: http://www.flickr.com
Są obywatele, którzy kochają góry tylko latem oraz tacy, którzy jeżdżą tam jedynie zimą. A przecież są one wspaniałe o każdej porze roku i za każdym razem może nas w nich zadziwić coś kolejnego. Nie mniej najważniejsze jest tutaj to, żeby pojechać w takie miejsce, gdzie na pewno znajdziemy wszystko co dla nas konieczne i abyśmy rzeczywiście powrócili zadowoleni z takiego wyjazdu.
Syndicate content