Turcja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dalekie podróże – Turcja

Sporo osób rozważa, jakie miejsca są znakomite na wakacje, które byłyby przynoszące satysfakcję niezależnie od pory roku. Niezrównaną okazją dla mnóstwa spragnionych wrażeń podróżnych jest podróż do tych państw, w których można liczyć na interesujące atrakcje przez cały rok oraz na znakomitą pogodę.

Na urlop wyłącznie samolotem

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Na wakacje najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najbardziej komfortowy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są przeciwnicy latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do tej formy podróżowania.

Wakacje poza Polską, gdzie polecieć?

Turcja, Stambuł
Autor: Alexxx Malev
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmyślasz nad tym gdzie spędzić swój wymarzony urlop? Czy miejsce, o którym myślisz nadaje się na wyjazd z pociechami? Zwiedzać według własnego planu, czy pozwolić aby wyręczyło Cię biuro podróży? A może jesteś teraz w wyjątkowo cudownym nastroju, bo marzysz, aby zaprosić narzeczoną?

Jakie kraje na mapie są ciekawe?

warszawa wilanów
Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku zwróćmy uwagę na Turcję - to taki kraj, który jest pełen kontrastów. Zwłaszcza w ostatnich latach są one bardziej zauważalne: przede wszystkim dlatego, że Turcja błyskawicznie rozwija się ekonomiczne, ale przy tym jest coraz bardziej konserwatywnym społeczeństwem. Nieco to dziwne, lecz nie zapomnijmy, iż Turcja przez dekady była laickim państwem, bardzo liberalnym pod względami obyczajowymi. Niech w takim razie interesują nas mapy turcja- Stambuł, najpotężniejsze miasto na terenie Turcji to tylko przyjemny początek. Smacznego kebaba!
Syndicate content