morze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na urlop wyłącznie samolotem

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Na wakacje najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najbardziej komfortowy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są przeciwnicy latania, tacy których nigdy nie przekona się żadnymi argumentami do tej formy podróżowania.

Dalekie urlopy w pięknych zakątkach

Hiszpania
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukanie miejsca wakacyjnego nie jest proste. Czasami chcemy zaplanować dobre wakacje, potrzebujemy wiele czasu. Biuro podróży z pewnością ma dla nas mnóstwo ciekawych miejsc. Od kilku lat dużo turystów stawia na wczasy Hiszpania, które świetnie wpływają na samopoczucie.

Najwspanialsza pora roku to ta, kiedy są wakacje. Trudno się z tym nie zgodzić. A gdzie najkorzystniej wyjechać?

wakacje nad Bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Czy istnieje coś bardziej wspaniałego niż wakacje? Dla większości z nas trudno będzie wymyślić coś bardziej pozytywnego, coś na co będziemy czekać z utęsknieniem, co wydaje nam się czymś odległym, tym bardziej, jak jest zima, a do tego siedzimy w pracy. Tak, wakacje dla pewnych osób mogłyby trwać długo,bo bez wątpienia wówczas mam czas na wszystko. Na nasze nieszczęście to niemożliwe, bo w końcu życie to nie tylko odpoczynek, to szczególnie praca i zobowiązania. No ale skoro zima już za nami, warto zaplanować kolejne wakacje, choćby miały trwać tak krótko, jak zazwyczaj.

Siła wspomnień a codzienność

Gabinet SPA
Autor: Giorgio Minguzzi
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zaplanować wolny czas, gdy z każdego medium zalewają nas „oferty nie do odrzucenia”, rażące swoimi zbyt wysokimi cenami? No cóż, jest parę ewentualności. Można zostać w domu, wybrać się na działkę albo cieszyć się beztroską gdzieś na łonie przyrody. Wielu ma fajnie, są w stanie wybrać w góry, bo żyją dość blisko takich górzystych rejonów, jak Wrocławianie czy Krakowianie. Wielu jest w stanie pojechać nad morze, gdyż blisko mają Morze Bałtyckie. A reszta?

Idealny urlop

Do wakacji, gotowi, start!
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Do wakacji, gotowi, start!
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Po długiej i męczącej zimie z nadzieją czekamy na letnie dni. Rozmyślamy o wczasach i beztroskich godzinach na piaszczystej plaży. Wczasy nad morzem to bardzo modny sposób na odpoczynek.
Syndicate content