szklarska poręba

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Atrakcje sportowe w Szklarskiej Porębie. Jakie miejsca warto odwiedzić?

szklarska poręba
Autor: littlemoresunshine
Źródło: http://www.flickr.com
Szklarska Poręba fascynuje swą lokalizacją na pograniczu Karkonoszy oraz Gór Izerskich. To idealne miejsce dla miłośników aktywnego odpoczynku i osób czułych na piękno przyrody. Na obieżyświatów czeka wiele miejsc wartych ujrzenia jak też ponad 10 000 punktów noclegowych. Szklarska Poręba zlokalizowana przepięknie na pograniczu 2 pasów górskich jest jedną z najbardziej znanych turystycznych miejscowości w Naszej ojczyźnie. Od południa obejmują ją Karkonosze, z górującą nad miastem Szrenicą.

Czy rozmyślaliśmy już gdzie przeżyjemy najbliższego sylwestra?

Szklarska Poręba
Autor: garwol
Źródło: http://www.flickr.com
Przychodzi taki moment w przeciągu roku, kiedy czujemy się już zmęczeni pracą oraz wykonywaniem codziennych obowiązków, dlatego rozpoczynamy się rozglądać za jakimś ciekawym miejscem, gdzie możemy zajechać choć na moment oraz wypocząć. Należy zaznaczyć, że Szklarska Poręba apartamenty dla swoich klientów wynajmuje nie tylko w czasie urlopów, lecz również w święta i sylwestra, a co się z tym łączy, możemy uciec od sporych przygotowań w domu, a oddać się błogiemu wypoczynkowi w górach, gdzie w wolnych momentach będziemy mogli pójść na narty albo deskę snowboardową.

Urlop w Karkonoszach - kwintesencja moich marzeń

Karkonosze to najwyższe i największe pasmo gór w Sudetach. Dzięki wielu atrakcjom przyrodniczym, licznym rowerowym i pieszym trasom, no i rzecz jasna wyciągom i stokom narciarskim o każdej porze roku zobaczyć tam można liczną grupę turystów.
Syndicate content