szklarska poręba

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Atrakcje sportowe w Szklarskiej Porębie. Jakie miejsca warto odwiedzić?

szklarska poręba
Autor: littlemoresunshine
Źródło: http://www.flickr.com
Szklarska Poręba fascynuje swoim położeniem na pograniczu Karkonoszy i Gór Izerskich. To doskonałe miejsce dla amatorów czynnego wypoczynku oraz osób czułych na urok natury. Na podróżników czeka mnóstwo miejsc godnych ujrzenia jak też ponad 10 000 miejsc noclegowych. Szklarska Poręba położona przepięknie na pograniczu dwóch pasów górskich jest jedną z najbardziej popularnych turystycznych miejscowości w Naszej ojczyźnie. Od południa oplatają ją Karkonosze, z górującą nad miastem Szrenicą.

Czy rozmyślaliśmy już gdzie przeżyjemy najbliższego sylwestra?

Szklarska Poręba
Autor: garwol
Źródło: http://www.flickr.com
Przychodzi taki czas w ciągu roku, gdy poczujemy się już zmęczeni pracą oraz wypełnianiem codziennych zadań, dlatego rozpoczynamy się rozglądać za jakimś wspaniałym miejscem, gdzie moglibyśmy pojechać choć na chwilę i wypocząć. Trzeba wiedzieć, że Szklarska Poręba apartamenty dla swoich gości wypożycza nie tylko w czasie urlopów, ale również w święta i sylwestra, a co się z tym łączy, mamy szansę uciec od sporych przygotowań w mieszkaniu, a oddać się błogiemu odpoczynkowi w górach, gdzie w wolnych momentach będziemy mieli szansę wyskoczyć na narty albo deskę snowboardową.

Urlop w Karkonoszach - kwintesencja moich marzeń

Karkonosze to najwyższe i największe pasmo gór w Sudetach. Dzięki wielu atrakcjom przyrodniczym, licznym rowerowym i pieszym trasom, no i rzecz jasna wyciągom i stokom narciarskim o każdej porze roku zobaczyć tam można liczną grupę turystów.
Syndicate content