Lato

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezapomniane wczasy

wakacje
Źródło: http://www.eccoholiday.com/
Kiedy temperatury nie pieszczą, a śnieg skutecznie powstrzymują codzienną egzystencję, sporo osób śni wyłącznie o przybyciu wiosny, czy lata. Jeśli żadna z tych pór roku nie pojawia się na horyzoncie, warto pomyśleć o kilkunastodniowej odmianie klimatu. Egzotyczne wczasy, urlop pod palmami, czy podróż w tropiki, na ogół kojarzą nam się z prawie niebiańskimi lokalizacjami, w jakich piękna aura przeważa przez pełny rok. Nie da się ukryć, że istnieją takie miejsca na ziemi, gdzie słońce bryluje cały czas. Powinno się jednak uprzednio zaznajomić się z wymogami klimatycznymi, przeważającymi w danym miejscu i wyłowić porę dobraną dla siebie.

Siła wspomnień a codzienność

Gabinet SPA
Autor: Giorgio Minguzzi
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zaplanować wolny czas, gdy z każdego medium zalewają nas „oferty nie do odrzucenia”, rażące swoimi zbyt wysokimi cenami? No cóż, jest parę ewentualności. Można zostać w domu, wybrać się na działkę albo cieszyć się beztroską gdzieś na łonie przyrody. Wielu ma fajnie, są w stanie wybrać w góry, bo żyją dość blisko takich górzystych rejonów, jak Wrocławianie czy Krakowianie. Wielu jest w stanie pojechać nad morze, gdyż blisko mają Morze Bałtyckie. A reszta?
Syndicate content