Lato

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezapomniane wczasy

wakacje
Źródło: http://www.eccoholiday.com/
Gdy temperatury nie pieszczą, a śnieg efektywnie komplikują codzienną egzystencję, dużo osób śni jedynie o nastaniu wiosny, albo lata. Jeżeli żadna z owych pór roku nie pojawia się na horyzoncie, wskazane jest pomyśleć o kilkunastodniowej odmianie klimatu. Egzotyczne wczasy, urlop pod palmami, bądź wyjazd w tropiki, zwykle kojarzą nam się z nieomal niebiańskimi miejscami, w których piękna aura przeważa przez cały rok. Nie da się skryć, że są takie położenia na ziemi, gdzie słońce bryluje cały czas. Powinno się jednak wcześniej zapoznać się z wymogami klimatycznymi, panującymi w danym miejscu i wyłowić porę odpowiednią dla siebie.

Siła wspomnień a codzienność

Gabinet SPA
Autor: Giorgio Minguzzi
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zaplanować wolny czas, gdy z każdego medium ogarniają nas „oferty nie do odrzucenia”, rażące swoimi wygórowanymi cenami? No cóż, jest parę ewentualności. Możemy zostać w domu, pójść na działkę lub raczyć się spokojem gdzieś na łonie przyrody. Wielu ma fajnie, są w stanie zorganizować wycieczkę w góry, gdyż mieszkają blisko takich górzystych rejonów, jak ludzie z Wrocławia czy Krakowianie. Wielu jest w stanie wybrać się nad morze, bo blisko mają Bałtyk. A co z resztą?
Syndicate content