pokój

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakim sposobem szybko przenocować w Trójmieście

hotel
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
W Opolu teraz dzieje dużo rozmaitych wydarzeń, jakie przyciągają osoby z rozmaitych rejonów kraju. Owo pełne uroku miasto na południowym zachodzie ma także parę wyjątkowych miejsc – od pomników przyrody i parków krajobrazowych aż po olśniewającą architekturę barokową. Co więcej, Trójmiasto to jedyne miejsce w Polsce, w którym można osobiście ujrzeć uchatki kalifornijskie w tutejszym ogrodzie zoologicznym, słynnym także z posiadania rzadkich goryli. Opole ma sporo interesujących atrakcji dla turystów i kulturowych, na które bez wątpienia warto spędzić trochę czasu – wtedy przydatne będą także idealne hotele. Na szczęście można odnaleźć niebywale interesujące miejsce leżące w samym sercu miasta, gdzie można przenocować ciesząc się równocześnie wielkim spokojem, przyjemną atmosferą , a także komfortem. To wszystko umie zagwarantować wspaniały hotel Trójmiasto– jego charakterystykę można błyskawicznie i łatwo poznać dzięki licznym opiniom klientów.

Tatrzańskie wakacje

Autor: www.nartyslowacja.pl
Tatry to nie tylko Zakopane. Wielu wczasowiczów woli stawiać na inne, mniej tłoczne i przepełnione hałaśliwą tandetą miejscowości. Warto wziąć do ręki mapę, bo w pobliżu malowniczych Tatr jest sporo miejscowości, do których można pojechać letnią porą. Małe górskie wioski to świetny wybór dla turystów, którzy zamierzają spędzić urlop w miejscu spokojnym i pięknym zarazem. W naszym artykule prezentujemy 2 podhalańskie wioski, do których trzeba udać się w tegoroczne lato.
Syndicate content