pływanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sposób na udane wakacje na Mazurach, czyli pamiętaj o odpowiednim kursie

jacht pływający na morzu
Autor: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com
Szybciej niż nam się wydaje za oknem będziemy mieli piękne lato. Miesiące przypadające na letni czas to czas urlopów i wyjazdów w przeróżne miejsca kraju. Aktualnie bardzo dużo osób decyduje się na urlop na Mazurach. A w tej części Polski wypoczywa się rewelacyjnie. Czas można spędzać nie tylko na spacerach w lesie, ale również na pływaniu jachtami. By jednak taka forma wypoczynku stała się możliwa, należy ukończyć specjalistyczny kurs.

Kajaki – znakomita rozrywka na słoneczne, wakacyjne dni dla wszystkich

kajaki
Autor: Polska Zielona Sieć
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy ma szansę na długie urlopowanie, ale niemal wszyscy co jakiś czas organizują krótkie wypady, by choć na moment oderwać się od codziennej rzeczywistości. Szczególnie lubimy jeździć latem, gdy słońce jest wysoko na niebie, nie ma zachmurzenia, a temp. sięga najwyższych kresek. W takie ciepłe dni nic nie wywołuje większej radości, aniżeli odpoczynek nad wodą. Lecz nie musimy wyłącznie leżeć oraz leniuchować bądź pływać na materacu, można także pożyczyć kajaki i odrobinę poszaleć, ponieważ to rzeczywiście dobra zabawa.

Jedziemy na stok. Jak dobrze się przygotować

Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało kilka dni. To z pewnością zbyt mało, żeby dobrze przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można uczynić, żeby nie powrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym należy pamiętać, jak też jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wypadu na narty?
Syndicate content