adrenalina

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaki masz koncept na wolne dni? Czyli jak spędzić wolne dni, aby dobrze spędzić swój czas.

kitesurfing
Źródło: pixabay.com
Wielu z nas miał problem z planowaniem swoich wolnych dni czy po prostu wakacji. Zniechęcała nas kwota wyjazdu, miejsce a może czynności jakie musieliśmy tam robić. Jednakże zawsze warto rozpocząć robić czegoś nowego. Szukajmy okazji, a na pewno nie będziemy tylko spędzać czas w łóżku przed telewizorem. Pomyśleliście sobie czasami: a może by tak skoczyć ze spadochronem, albo nauczyć się surfować?

Kajaki – znakomita rozrywka na słoneczne, wakacyjne dni dla wszystkich

kajaki
Autor: Polska Zielona Sieć
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy ma szansę na długie urlopowanie, ale niemal wszyscy co jakiś czas organizują krótkie wypady, by choć na moment oderwać się od codziennej rzeczywistości. Szczególnie lubimy jeździć latem, gdy słońce jest wysoko na niebie, nie ma zachmurzenia, a temp. sięga najwyższych kresek. W takie ciepłe dni nic nie wywołuje większej radości, aniżeli odpoczynek nad wodą. Lecz nie musimy wyłącznie leżeć oraz leniuchować bądź pływać na materacu, można także pożyczyć kajaki i odrobinę poszaleć, ponieważ to rzeczywiście dobra zabawa.
Syndicate content