Morze Bałtyckie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Relaksujące wakacje nad Bałtykiem

nad Bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo że każdego roku w dziedzinie turystycznej można dostrzec wyraźną tendencję, że wiele ludzi decyduje się na wyjazdy wakacyjne poza granice Polski, to także i Polska ciągle jest chętnie zwiedzanym miejscem na mapie. Sporo ludzi lubi odbywać urlop nad Bałtykiem, gdyż w okresie letnim zazwyczaj jest tu sprzyjająca aura. Takim sposobem, każda bez wyjątku osoba jaka zdecyduje się na takie wczasy ma świadomość, iż ma możliwość liczyć na to, co najkorzystniejsze.

Jakie miejsca w Polsce należałoby odwiedzić?

podróż pociągiem
Autor: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas doskonale wie, że turystyka niewątpliwie jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Powszechnie po wielokroć mówi się, że turystyka ogromnie mocno kształci i edukuje nowe pokolenia. Celami naszych podróży po wielokroć są zagraniczne kraje, niemniej natomiast okazuje się, że również nasza ojczyzna posiada niezmiernie wiele różnorakich miejsc, które niewątpliwie powinniśmy odwiedzić.

Czy powinniśmy spędzić urlop w Grzybowie? Jakiego rodzaju atrakcje tam na nas czekają? Co najlepiej wiedzieć?

hotel
Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com
Grzybowo jest miejscowością letniskową, która położona jest blisko morza, około 300 metrów od jego brzegu, blisko drogi z Kołobrzegu do Mrzeżyna. Lokalizacja Grzybowa jest bardzo interesująca, ponieważ to teren tak zwanej depresji grzybowskiej. Bałtyk w tych okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską. Ma ona około siedmiu kilometrów długości, zaś głębokość wcięcia w ląd wynosi 800 metrów.
Syndicate content