imprezy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/malopolskawita.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W którym miejscu najlepiej zorganizować konferencje? Czym się należy kierować przy wyborze miejsca?

pokój konferencyjny
Autor: Jason Wohlford
Źródło: http://www.flickr.com
Konferencja to zjazd określonej grupy osób, celem jest omówienie określonego tematu czy szeregu problemów. Obecnie zjazdy tego typu organizowane są coraz częściej, ponieważ jest to odpowiedni sposób na zebranie się w znaczniejszym gronie, aby zastanowić się nad istotnymi kwestiami. z reguły takie zgromadzenia są firmowe, jednak też coraz częściej można dostrzec konferencje typowo branżowe.

Podsłuchy i kamery samochodowe - czyli jak znaleźć naprawdę interesujące hobby

kamera na rowerze
Autor: Andrew Budreski
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie posiadają ciekawe hobby i zainteresowania dzięki czemu świat jest bardziej interesujący i atrakcyjny. Warto mieć specyficzną pasję i ją rozwijać, gdyż daje to człowiekowi pełną swobodę i wolność w prezentowaniu siebie i swoich potrzeb. Ale jak znaleźć naprawdę ciekawe hobby? Możliwości jest mnóstwo. Jednym z ciekawszych opcji jest zbieranie sprzętu elektronicznego, przydatnego w nietypowych sytuacjach. O jakie gadżety chodzi?

Jeśli zarządzasz firmą warto zastanowić się imprezę integracyjną dla pracowników

Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Autor: Planet PR
Źródło: Planet PR
Ludzie spędzają w pracy sporą część dnia, z tego powodu przełożeni powinni starać się o utrzymanie sprzyjających nastrojów kadry. Jedną z metod na podtrzymanie stosownej atmosfery są imprezy firmowe.
Syndicate content