Lecz chandrę na Wyspach Kanaryjskich!

przez | 9 lipca 2021
Gdy przychodzi mroźna zima, dużo osób cierpi na okresową depresję. Mniejsza ilość absorbowanych promieni Słońca powoduje, że produkcja hormonalna zaczyna się psuć. A jak dowiedli badacze już duże lat temu, hormony mają olbrzymi wpływ na nastrój człowieka. Obywatele państw północnych nierzadko cierpią na depresję.

plaża

Źródło: Future PR
W wyniku ciągłych ciemności, mieszkańcy Finlandii łatwiej stają się uzależnieni od używek i popełniają samobójstwa. Wyjściem z tej poważnej sytuacji mogą stać się lekarstwa i częste terapie u psychologa. Sporo dobrego umieją zrobić długie sesje z mocnymi lampami antydepresyjnymi. Ale idealnym sposobem jest wycieczka w upalne kraje – zwłaszcza rekomenduje się wyspy Kanaryjskie. Wycieczki na ten słoneczny archipelag dadzą dużo humoru i dostarczą człowiekowi tak bardzo ważne promienie Słońca w dużych porcjach.

Teneryfa to najrozleglejsza i posiadająca największą populację wyspa archipelagu Kanarów. Wyspa słynie z tego, że można na niej napotkać parę typów stref klimatycznych. Na Teneryfie, obok wygrzewania się na piasku i moczenia się w ciepłym morzu, można obejrzeć wysoki wulkan Teide oraz zwiedzać stare miasto La Laguna. żeby odnaleźć interesujące oferty wycieczek na Teneryfę – Zobacz więcej: wczasy z niemieckich biur podróży.

Fuerteventura jest trochę mniejsza i ma mniej obywateli. Jest znana ze pięknej roślinności. Jest cudownym miejscem, jeśli pragniesz ciepła. Do wyszukiwarki wstaw frazę „fuerteventura wakacje” lub kliknij w link: http://www.apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm.

Gran Canaria cechuje się tym, że posiada kształt koła. W sercu wyspy jest nieaktywny wulkan. Populacja to 800 000 mieszkańców, którzy zamieszkują parę miast. Oferty wypraw na tę okrągłą wyspę poznasz, gdy do Google dasz sformułowanie „gran canaria last minute”.

Jeżeli nie znosisz skwaru i pragniesz tylko ciepłych temperatur, świetnym celem na wczasy okazuje się wyspa Lanzarote. Wyspa odznacza się tym, że panuje tam wieczna wiosna. Do wyszukiwarki wstaw frazę „Lanzarote wakacje”.