Wakacje bardziej na sportowo? Jeśli wolisz sportowo spędzać czas, wybierz się na północ!

przez | 5 września 2022
Zwykle wczasy kojarzą nam się z leżeniem na plaży czy nad brzegiem morza. Są jednak tacy, którzy wolą spędzać swoje wczasy na sportowo – jeśli do nich należysz, wtedy z pewnością zainteresuje Cię opcja spędzenia wczasów na północy Europy!Piękna Skandynawia

miasto

Autor: Ashlynn Pai
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zależy Ci na możliwości podziwiania piękna przyrody, a równocześnie chcesz spędzić wakacje na aktywnie, wówczas bez wątpliwości powinieneś śledzić loty do Sztokholmu czy do Oslo i ich ceny. Na szczęście z wielu polskich miast do Skandynawii latają niedrogie linie lotnicze, dzięki czemu można dolecieć na miejsce niejednokrotnie za przysłowiowe grosze (sprawdź przykłady).

Wiarygodna informacja z serwisu (https://bachledaresort.pl/spa-wellness) przyda się zawsze. Zatem zachęcamy do przejrzenia naszego następnego wpisu. Wyszukasz go pod poniższym linkiem.

Jeżeli jednak niekoniecznie pasują Ci loty do Sztokholmu, możesz także zdecydować się na przeprawę promową – to niewątpliwie będzie niesamowita przygoda!

Jak dotrzeć do Skandynawii?
Jak już wspomnieliśmy, najlepiej dostać się do dowolnego skandynawskiego kraju będzie z pewnością samolotem. Takie bilety lotnicze Gdańsk czy Warszawa oferują

osiedle

Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: Xella Polska Sp. z o.o.

praktycznie co kilka dni. Zazwyczaj można kupić niedrogie bilety lotnicze Gdańsk zwłaszcza często proponuje je za przysłowiowe parę groszy . Jeśli poważnie myślisz o wyprawie do Skandynawii, wówczas powinieneś śledzić także wszelkiego rodzaju promocje na przeprawę promem – to na pewno niesamowita przygoda.


Jak podróżować po Skandynawii?

Jeżeli chcesz zobaczyć naprawdę sporo, a przede wszystkim chcesz poczuć klimat niewielkich i praktycznie odciętych od świata skandynawskich wiosek, wówczas wypożyczenie samochodu niewątpliwie będzie dla Ciebie najlepszą opcją. Możesz także podróżować transportem miejskim, musisz jednakże pamiętać, iż ceny praktycznie w całej Skandynawii są naprawdę wysokie!