Uniwersalny przedmiot dla twojego mężczyzny jego doskonałym podarkiem

przez | 1 kwietnia 2022
Bardzo ciężko jest ofiarować przydatny upominek dla męża. Po jakimś okresie mianowicie dochodzi się do wniosku, że ma on już w swojej kosmetyczce dziesięć otwartych tubek żelu po goleniu, zaś majtki, które dajesz mu przy każdej możliwej okazji, zamiast zaskoczenia stały się oczywistością.

Powinno się wówczas rozważyć, że niemal każdy pan ma upodobanie do kolekcjonowania oryginalnych przedmiotów. O wybranym właśnie będzie mowa niżej.
karta ninja

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/
Karta przezycia lub karta przetrwania to survivalowy drobiazg, który dzięki swym małym wymiarom bez problemu mieści się w kieszeni- niezastąpiona karta przezycia. Jego ogólne rozmiary to najczęściej 45 mm x 69 mm przy grubości 2 mm. Karta przezycia wykonana bywa głównie ze stali nierdzewnej o niezwykle dużej wytrzymałości. Poza tym oferowana bywa ona zawsze w zestawie z eleganckim pokrowcem.

Ten wątek jest dla Ciebie fascynujący? To przejrzyj (https://www.rego-bis.pl/nasze-kierunki/hiszpania/), że odmienne portale też posiadają pokrewne informacje, które pochłoną Cię całkowicie.

Dlaczego nazywana jest ona kartą przetrwania? Gdyż zawiera aż jedenaści opcji, które zapewne określane są jako konieczne do przetrwania w survivalowej rzeczywistości.

Karta przetrwania zawiera otwieracz do konserw, klucz motylkowy, piłę z dwurzędowymi ząbkami, wypust na brelok lub kółko od kluczy, klucz oczkowy 4mm, 5 mm, 6mm, 7mm, 8mm i 10mm, wskaźnik mapowy, miarkę, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, jak również nożyk, czyli klasyczny przybornik potrzebny przy rutynowych wyzwaniach prawdziwego mężczyzny. Poza tym, cena tego gadżetu zdaje się być naprawdę niska, a twój mężczyzna już nigdy nie będzie zmuszony otwierać napoju przy użyciu zębów, dokręcać śrubki za pomocą noża czy godzinami przeprowadzać poszukiwania otwieracza do puszki- survivalowa karta przetrwania. Przy takim uniwersalnym podarunku kolejne bokserki czy komplet do golenia faktycznie wydaje się błahym pomysłem, który nie skłaniał cię w żaden sposób do użycia wyobraźni.

Pomimo powszechnej opinii panowie okazują się o wiele bardziej grymaśni w kwestii prezentów niż panie. Odmienność pomiędzy płciami polega głównie na tym, że uwielbiają oni uniwersalne przedmioty.

Tych wszak w dzisiejszych czasach mamy ograniczoną ilość. Być może karta przeżycia okaże się prezentem, który absolutnie usatysfakcjonuje męską konieczność praktycyzmu.