Szukasz pomysłu na zimowy urlop?

przez | 9 lipca 2021
Czasami zdarza się, że urocza perspektywa wakacji pojawia się w wyjątkowym, bo jesiennym momencie. A pogoda? – zastanawiamy się wówczas. Lecz gdy przeanalizujemy całą sytuację, zrozumiemy, iż ta najbardziej sentymentalna pora roku jest idealna na wakacje. Co więcej, wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – w momencie kiedy słońce chowa się za chmurami, zaczynają wielkie pakowanie.

Egipt, wakacje w Egipcie
Na pytanie „OK greckie wczasy ale kiedy najlepiej wykupić wycieczkę” odpowiadają: właśnie teraz. Zwiedzanie starożytnych ruin staje się prawdziwą przyjemnością, a w morzu cały czas można kąpać się do woli. O tej porze roku trudno jest się poparzyć leżąc na plaży – można się za to zdrowo opalić. Pamiętajmy też Grecja o tej porze roku nie jest tak przepełniona turystami.

Posezonowe obniżki czy rabaty to możliwość, by odważyć się na wyjazd. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute.
W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy będzie wolne miejsce. Zdeterminowanym podróżnikom zdarzają się takie gratki, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w trzygwiazdkowym hotelu i pełnym wyżywieniem jedynie za 1000 zł od osoby.strona www

Na przełomie października i listopada Egipt przywita nas temperaturą około dwudziestu siedmiu stopni. Latem, bylibyśmy zdani na czterdziestostopniowe upały! A z racji tego Egipt to jedna z liczących najwięcej lat cywilizacji na świecie i zabytków czeka nas co niemiara, takie temperatury, w czasie zwiedzania mogłyby być uciążliwe, szczególnie dla najmłodszych i najstarszych. W Egipcie na urlopowiczów oczekuje o różnym standardzie baza hotelowa –
znakomite ośrodki dla osób szczególnie wymagających, ceniących dobrą obsługę i smakowite posiłki.

Dane, które posiada praktyczna propozycja (https://www.kasprowy.pl/hotel/hotel-dla-dzieci), są w gruncie rzeczy użyteczne, jeśli ciekawi Cię prezentowany wątek – kliknij zatem tutaj!

Egipt to również wymarzone miejsce dla wielbicieli windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania czy nart wodnych!