Jak organizować szkolenia dla pracowników firmy, plusy połączenia szkoleń z wyjazdami integracyjnymi

przez | 10 listopada 2021
Szkolenia pracownicze to coraz częściej używana forma motywacji i podnoszenia ich kwalifikacji. Duża część szkoleń organizowana jest w miejscu, w którym znajduje się firma. Takie szkolenia odbywają się albo w samej siedzibie firmy, w czasie pracy, albo w miejscu zaproponowanym przez podmiot zajmujący się przeprowadzaniem szkoleń.

szkolenie iso

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Takie rozwiązanie ma parę oczywistych plusów, i z tego też powodu tak chętnie wybierane przez wielu właścicieli firm.

Spodobał Ci taki tekst? To ekstra, sprawdź stronę (https://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/eko) pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na podobny temat.

Podstawą są rzecz jasna wydatki – szkolenie na miejscu i czasie pracy będzie kosztować znacznie mniej niż weekendowy wyjazd w góry czy nad morze. Jeżeli dana firma nie posiada żadnej sali na realizację szkolenia albo ilość chętnych jest większa od dostępnej pojemności, to bardzo dobrym rozwiązaniem mogą być sale szkoleniowe warszawa. Wynajem ich nie jest jakimś dużym kosztem, a otrzymuje się wyposażony kompletnie z całym sprzętem koniecznym do sprawnego przeprowadzenia wszystkich zajęć, które zostały zaplanowane. W dużych miastach takich jak Warszawa czy Kraków sal tego typu jest całkiem sporo, więc nie powinno być żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniej.

kursy dla firm

Autor: Root Impact
Źródło: http://www.flickr.com

W niektórych przypadkach przeprowadzenie szkoleń odniesie znacznie lepsze rezultaty, jeśli zostaną przeprowadzone w jakimś trochę dalej położonym ośrodku szkoleniowym albo hotelu. W ostatnim czasie sporo pracodawców łączy zestaw szkoleń z wyjazdami integracyjnymi, to znaczy paroma dniami dobrej zabawy przerywanej zaplanowanymi kursami.

Wyjazdy tego typu pozwolą pracownikom nie tylko na zdobycie nowej wiedzy podczas szkoleń, ale dodatkowo powinny polepszać stosunki w zespole i dać trochę dobrej zabawy, o ile rzecz jasna dobrze się je przeprowadzi. A o to zadbać powinni pracownicy ze szkoleniowego ośrodka, w którym wszystko będzie organizowane. Przykładowo niedaleko Warszawy położone jest Rancho pod Bocianem, które stało się doskonałym miejscem na organizację tego typu imprez. Na ponad dwudziestu hektarach znajduje się mnóstwo rozrywek i atrakcji, dzięki jakim każdy wyjazd na szkolenie może się stać wyjątkowym przeżyciem.